info@boksarskazveza.si

Zlato in srebro na 16. mednarodnem turnirju v BIH

V sarajevskem “Domu Mladih” v SKC Skenderija na 16. mednarodnem turnirju Mustafa Hajrulahović je tekmovalo 68 boksarjev iz 10 držav.

Med njima tudi dva naša boksarja iz Boks kluba Portorož, Alex Guzej in Tadej Černoga.

Naš aktualni državni prvak do 60 kilogramov je v Sarajevu premagal makedonskega borca z rezultatom 3:0. Alex je prav tako premagal makedonskega predstavnika v polfinalu, medtem ko je v finalu izgubil proti Alenu Rahimiću 3:0

“Fantje odlično napredujejo kar je dober pokazatelj za prihajajočo prvenstvo Evropske Unije. Za Tadeja je to letos že drugi osvojen turnir pod okriljem AIBA, medtem ko je za Alexa to prvo leto v članski konkurenci in je v polfinalu že osvojil prvo zmago,” je povedal Nikola Juretič, trener BK Portorož.